מרכז רב תחומי ויסות נשר

מרכז רב תחומי ויסות נשר לילד ומשפחה: טיפול בילדים על רצף האוטיזם. מרכז ויסות נשר מתמחה בטיפול בילדים עם הפרעה התפתחותית על רצף האוטיזם. מומחים נותנים מענה אבחוני, טיפולי והעשרתי לכל המשפחה.

במרכז ויסות צוות רב-מקצועי כולל פסיכולוגים, מטפלים רגשים, קלינאיות תקשורת ומרפאות בעיסוק, אשר המעניק אבחון, ייעוץ, טיפול והדרכה ברמת הפרט, המשפחה והקבוצה החל מינקות ועד גיל מבוגר. נותנים טיפולי הורה-ילד לילדים עם אוטיזם.

מרכז רב תחומי ויסות נשר. מומחים נותנים מענה אבחוני, טיפולי והעשרתי לכל המשפחה

חשוב לדעת שבמרכז רב תחומי ויסות יש מגוון טיפולים פרטיים ושירותים. טיפול רגשי / נפשי, הדרכת הורים, טיפול שפתי / תקשורתי, ריפוי בעיסוק, טיפול משפחתי / ייעוץ זוגי, גישור משפחה. הילד שלך אובחן על הספקטרום האוטיסטי? היכנסו לאתרנו למידע על טיפול באוטיזם בחיפה.

יש טיפולים פרטיים בשיטת NLP, טיפול בהמצאות לוגותרפיה, טיפול דיאדי ומשחק בגיל הרך, ביבליותרפיה, תרפיה במוסיקה וקבוצות הכנה לכיתה א'. יש סדנאות לשינוי הרגליי אכילה לכל המשפחה, אבחון ויעוץ רב מקצועי לקשיי אכילה.

למי מתאים מרכז ויסות נשר

מרכז רב תחומי ויסות משרת תושבי חיפה, קריות, נשר, יקנעם, טירת כרמל וערים אחרות באיזור הצפון. מומחים עוזרים לילדים עם הפרעות התפתחות ותקשורת. מטפלים בילדים בעלי עיקוב התפתחותי (מוטורי, שפתי, קוגניטיבי, רגשי). מודל עבודה ייחודי בסביבה טיפולית בין תחומית לטיפול בילדים עם קשיים התפתחותיים בתקשורת ובהתייחסות חברתית. מתאים גם לדוברי רוסית.

מומחים של מרכז ויסות משתדלים לעזור לבעלי קשיים בויסות חושי, אוטיזם, תסמונת אספרגר. מטפלים בליקויי למידה, קשיי כתיבה או הפרעת קשב וריכוז. רוב המטופלים מקבלים החזר כספי עבור טיפולים פרטיים מקופות חולים. התפיסה הטיפולית במרכז היא תפיסה פסיכולוגית-התפתחותית אינטגרטיבית. מרכז ויסות משרת הורים וילדים עם קשיים אמוציונליים. הוא מהווה סביבה טיפולית ייחודית ומספק את כל השירותים הנדרשים לילדים ולהוריהם.

מטפלים במרכז ויסות עוזרים למתבגרים ומבוגרים בעלי קשיים רגשיים / נפשיים וגם למשפחות מורכבות / תיאום זוגי. פסיכולוג מומלץ בצפון יכול לעזור לכל מי שרוצה לנהל אורח חיים בריא.

כתובת מרכז רב תחומי ויסות: הזית 1, נשר (מרכז מסחרי אורן הכרמל – קומה 2) מקום נגיש ונוח למגיעים בתחבורה פרטית וציבורית, חניה בשפע. לקבלת מידע: מרינה בקרמן רבינוביץ – 0545740787

תפריט נגישות